International Christmas Tree | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Wydarzenia

International Christmas Tree

15 December 2021 11:00 - 11:00

Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej zaprasza studentów i pracowników na pachnące cynamonem, rozśpiewane i pięknie udekorowane spotkanie świąteczne – International Christmas Tree (środa, 15 grudnia, g. 11:00 przy budynku Hydromechaniki nr 11).

Na Facebooku Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej można znaleźć zdjęcia ze spotkania świątecznego, które odbyło się w 2019 roku na Dziedzińcu Fahrenheita w Gmachu Głównym. Była choinka, św. Mikołaj na czerwonym rowerze, wspólne dekorowanie pierniczków i… świąteczne karaoke.

W 2020 roku ze względu na pandemię tradycyjne International Christmas Tree nie odbyło się, ale pracownicy DMWA przygotowali, w formie krótkiego filmu opublikowanego na kanale Youtube, życzenia świąteczne w kilkunastu językach świata!

W tym roku obowiązujące obostrzenia epidemiczne również nie pozwalają na organizację spotkania świątecznego w gmachu PG, ale DMWA serdecznie zaprasza na International Christmas Tree w nieco skromniejszej, ale wciąż bardzo świątecznej formie.

W środę, 15 grudnia od godziny 11:00 (do ostatniej porcji barszczu) będzie można spotkać pracowników DMWA w przestrzeni między Gmachem Głównym a budynkiem nr 11 Hydromechniki. Szukajcie choinki i kolorowych światełek. Kierujcie się zapachem świątecznych potraw. Nasłuchujcie kolęd śpiewanych w różnych językach.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących na Politechnice Gdańskiej zasad związanych z trwającą pandemią COVID-19.