WRS | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

WRS

Lista członków WRSu 

  1. Przewodniczący/ Rada Studencka/ Współkoordynator projektów- Szymon Pakuła,
    s187055@student.pg.edu.pl
  2. Wiceprzewodniczący- Paulina Wróblewska,
    paulinawroblewska99@wp.pl 
  3. Koordynator balu/ PR Facebooka- Aleksandra Sołkiewicz,
    aleksandra.solkiewicz@sspg.pl
  4. Przedstawiciel ds Jakości Kształcenia/ Rada Studencka- Tomasz Słowik,
    s177040@pg.edu.pl
  5. PR Instagrama- Katarzyna Zubrycka,
    k.zubrycka98@gmail.com
  6. PR Facebooka- Aleksandra Wilmańska,
    olawil77@gmail.com
  7. Koordynator Regat/ Rada Studencka- Wojtek Jakubiak- Danek,
    wjakubiak6@gmail.com
  8. Rada Studencka- Wiktoria Piech,
    wiktoria.piech@wp.pl 
  9. Oliwia Kubacka
  10. Marek Szaruga
  11. Andżelika Głowacka
  12. Dominika Zalewska
  13.  Patrycja Kroszczyńska

Lista wolnych członków WRSu

  1. Koordynator balu- Jacek Smolak,
    jacek.smolak@sspg.pl
  2. Koordynator regat- Jakub Gratunik,
    jgratunik@gmail.com
  3. Łącznik z działem promocji- Katarzyna Czerwieniak,
    czerwieniak@gmail.com
  4. Łącznik z działem promocji- Karolina Kuklińska,
    kuk.karolina@gmail.com
  5. Filip Brzozowkski
  6. Jakub Kołakowski
  7. Dominika Sadowska
  8. Kacper Dybowski