XXII Sympozjum Spawalnictwa i XXIV Spotkanie Spawalników Wybrzeża. Rozpoczęły się zapisy | WIMiO - Politechnika Gdańska

Aktualności

Data dodania: 2021-07-12

XXII Sympozjum Spawalnictwa i XXIV Spotkanie Spawalników Wybrzeża. Rozpoczęły się zapisy

XXII Sympozjum Spawalnictwa i XXIV Spotkanie Spawalników Wybrzeża. Rozpoczęły się zapisy
XXII Sympozjum Spawalnictwa i XXIV Spotkanie Spawalników Wybrzeża odbędzie się 2 września. Fot. Pixabay
Interesujące wykłady, pokazy nowinek technologicznych z zakresu spawalnictwa, a także wyjątkowa wystawa. 2 września 2021 r. na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa odbędzie się XXII Sympozjum Spawalnictwa połączone z XXIV Spotkaniem Spawalników Wybrzeża.    

Na obrady zapraszamy do Audytorium Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40). Dodatkowo na parkingu, przed budynkiem wydziału, zaplanowana jest wystawa sprzętu spawalniczego, którą będzie mógł obejrzeć każdy.

Pojawią się firmy oferujące wszystko z zakresu spawalnictwa. Zaprezentują między innymi uchwyty spawalnicze, zawory, reduktory, czy stoły spawalnicze. Będzie też wszystko, jeżeli chodzi o BHP: okulary, przyłbice, fartuchy, rękawice. Przyjdą również osoby, które zajmują się spawaniem laserowym czy zrobotyzowanym.

Szansa dla studentów

Większość osób, które co roku biorą udział w wydarzeniu, to przedstawiciele przemysłu. – Dlatego zachęcamy studentów, by nas odwiedzali, poznawali potencjalnych pracodawców. Będą mieli okazję, by spotkać się z kolegami ze starszych lat, którzy już pracują w zawodzie. To dobra okazja do integracji – mówią organizatorzy.

Kilka informacji

Wydarzenie potrwa od 9:00 do 17:00. 

Po części oficjalnej odbędzie się spotkanie we „Wróblówce” w Otominie.

By wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Opłata za uczestnictwo wynosi 100 złotych/os. Członkowie Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich oraz emeryci będą mogli skorzystać z 50-procentowej zniżki.

Plik (Dokument)


Organizatorami wydarzenia są: Zakład Technologii Materiałów Konstrukcyjnych i Spawalnictwa z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, oddział SIMP w Gdańsku i Messer Polska sp. z o. o. 

Do tej pory dołączyli sponsorzy: Abicor-Bincel, Belse, Centrummaszyn CNC, Esab, Lincoln, Messer, Pema, Rywal RHC, Technika Spawalnicza, WITT.

Pełny program wydarzenia będzie dostępny będzie niebawem.
 

202 wyświetleń