Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Agnieszki Brewki-Stanulewicz | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-02-09

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Agnieszki Brewki-Stanulewicz

Politechnika Łódzka

Rada ds. Stopni Naukowych Politechniki Łódzkiej w dyscyplinach inżynieria mechaniczna, inżynieria materiałowa zaprasza na publiczną dyskusję nad rozprawą doktorską mgr inż. Agnieszki Brewki-Stanulewicz zatytułowaną "Impulsowe nawęglanie niskociśnieniowe do wysokowydajnej produkcji z potokowym przepływem obrabiania elementów".

Dyskusja odbędzie się w dniu 21 lutego 2023r. o godzinie 12.30 w sali 102, Fabryka Inżynierów XXI w. (budynek A18, ul. Stefanowskiego 1/15, 90-537 Łódź) w trybie stacjonarnym oraz w trybie zdalnym na platformie MS Teams. Chętnym do wzięcia udziału w dyskusji nad rozprawą doktorską w trybie zdalnym udostępnione zostanie połączenie przez aplikację MS Teams, po wcześniejszym zgłoszeniu chęci uczestnictwa.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w trybie zdalnym w publicznej dyskusji proszone są o przesłanie pocztą elektroniczną zgłoszenia na adres: monika.spyrka@p.lodz.pl do dnia 15 lutego 2023r. do godziny 13.00.