Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Dawida Drabika | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-30

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Dawida Drabika

Politechnika Opolska

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Inżynieria Mechaniczna dr hab. inż. Piotr Niesłony zawiadamia, że w dniu 13 grudnia 2023 r. o godzinie 12:00 na Wydziale Mechanicznym w Sali Senatu Politechniki Opolskiej przy ul. Mikołajczyka 5 w Opolu odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Dawida drabika pt: "Sterowanie efektywnym stopniem sprężania w silniku o zapłonie iskrowym".

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Międzywydziałowej Politechniki Opolskiej przy ul. S. Mikołajczyka 5 w Opolu.

Ponadto streszczenie rozprawy doktorskiej wraz z recenzjami są dostępne na stronie internetowej Biura Obsługi Badań Naukowych Politechniki Opolskiej pod linkiem: https://dn.po.edu.pl/index.php/awanse-naukowe?view=article&id=1193:mgr-inz-dawid-drabik&%20catid=130