Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Elżbiety Bury | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-20

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Elżbiety Bury

Politechnika Białostocka

Przewodniczący Rady Naukowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr inż. Elżbiety Bury na temat: "Badania doświadczalne i modelowanie numeryczne procesów pękania elementów z karbami, wykonanych z tworzyw sztucznych, w warunkach jedno- i dwuosiowego stanu obciążenia"

Obrona odbędzie się 20 listopada 2023 roku o godzinie 11.00 w sali nr 107 w budynku Wydziału Mechanicznego przy ulicy Wiejskiej 45C.

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Politechniki Białostockiej (CNK) przy ul. Zwierzynieckiej 16. Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie internetowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej: https://wm.pb.edu.pl/nauka-i-badania/postepowania-awansowe/przewody-doktorskie/

1 wyświetlenie