Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Jarosława Wojciecha | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-24

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Jarosława Wojciecha

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Uprzejmie informuję, że w dniu 05 grudnia 2023 r. o godzinie 10:15 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Jarosława Wojciecha pod tytułem: "Emisja spalin z ciągników rolniczych na obszarach wiejskich województwa zachodniopomorskiego" w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna.

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 05 grudnia 2023 r. o godz, 10.15 na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, al. Piastów 79,70-310 Szczecin, sala 301.

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie al. Piastów 19 Szczecin, a także z recenzjami i streszczeniem na stronie internetowej bip.zut.edu.pl w zakładce "stopnie naukowe/inżynieria mechaniczna/Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki".