Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Łukasza Grąkowskiego | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-20

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Łukasza Grąkowskiego

Politechnika Świętokrzyska

Przewodniczący Rady Dyscypliny Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie Kosmiczne zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne mgr inż. Łukasza Grąkowskiego, która odbędzie się dnia 22 listopada 2023 roku o godzinie 10:30 w Sali Posiedzeń nr 9 D - Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej, aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 7 w Kielcach. Tytuł rozprawy: "Determinanty oraz modelowanie czasów trwania przerw w zasilaniu odbiorców wynikających z zawodności sieci dystrybucyjnej energii elektrycznej".

Z pracą doktorską i opiniami Recenzentów można zapoznać się w sekretariacie Biura Dziekana pok. 18 (budynek D) Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 7 w Kielcach. Streszczenie pracy wraz z recenzjami jest dostępne na stronie: https://weaii.tu.kielce.pl/weaii/badania-i-nauka/postepowania-doktorskie-habilitacyjne-awansowe/