Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Łukasza Żrodowskiego | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-27

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Łukasza Żrodowskiego

Politechnika Warszawska

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Materiałowa zawiadamiają, że w dniu 07 grudnia 2023 roku o godzinie 12.30 w Sali Rady Wydziału na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, ul. Wołoska 141 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Łukasza Żrodowskiego pt.: „Kształtowanie struktur i właściwości kompozytów na bazie szkieł metalicznych, wytwarzanych metodą selektywnego przetapiania proszków"

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej, Plac Politechniki 1, Czytelnia Zbiorów Specjalnych, parter, pok. 70.

Streszczenie pracy oraz opinie recenzentów dostępne na stronie Wydziału Inżynierii Materiałowej PW – https://www.wim.pw.edu.pl/Wydzial/Stopnie-i-tytuly-naukowe oraz na serwisie BIP.