Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Tomasza Fąsa | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-21

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Tomasza Fąsa

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Przewodniczący Rady oraz Rada Dziedziny Nauk Inżynieryjno-Technicznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zawiadamiają, że publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Tomasza Fąsa w dyscyplinie inżynieria mechaniczna nt.: „Narzędzia oceny właściwości mechanicznych tkanki z obrzękiem limfatycznym. Zastosowanie metod: wgłębnikowej z modelem membranowym oraz pletyzmografii powietrznej” odbędzie się dnia 4 grudnia 2023 roku o godzinie 11.00 w Auli Copernicanum przy ul. Kopernika 1 w Bydgoszczy.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje zostały zamieszczone na stronie https://www.ukw.edu.pl/jednostka/rada-dziedzin/obrony-doktorskie/71458.
Rozprawa doktorska została złożona do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy oraz w Biurze ds. Stopni przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.