Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Artura Mościckiego | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-01-15

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Artura Mościckiego

Politechnika Warszawska

Uprzejmie zawiadamiam, iż dnia 22 stycznia 2024 r. (poniedziałek) o godzinie 10:15 w sali T105 gmachu Instytutu Techniki Cieplnej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, przy ul. Nowowiejskiej 21/25 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Artura Mościckiego, pt: "Mechanizm zniszczenia materiałów komórkowych wykonanych ze spienionego szkła.

Uprzejmie informuję, obrona odbędzie się w trybie hybrydowym, w formie wideokonferencji. Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa w formie elektronicznej na adres: obrony.doktorskie.meil@pw.edu.pl do dnia 21 stycznia 2024 r. do godziny 12:00.

Streszczenie rozprawy doktorskiej wraz z recenzjami znajduje się na stronie Wydziału Mechanicznego Energetyki i lotnictwa Politechniki Warszawskiej www.meil.pw.edu.pl w zakładce ogłoszenia - stopnie i tytuły naukowe.