Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Krzysztofa Piechurskiego | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-01-19

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Krzysztofa Piechurskiego

Politechnika Wrocławska

Rada Dyscypliny Naukowej Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka Politechniki Wrocławskiej zawiadamia, że dnia 07.02.2024 r. (środa) o godz. 12.15 w sali nr 14.1, bud. D1 - Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Krzysztofa Piechurskiego na temat: "Metody testowania i modele pomp ciepła powietrze-woda".

Rozprawa doktorska wraz z recenzjami znajduje się do wglądu w Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27 oraz w Oddziale Centrum Wiedzy przy Wydziale inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej, w bud. D-2 przy pl. Grunwaldzkim 9 we Wrocławiu. Na stronie internetowej Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej zostało zamieszczone streszczenie oraz recenzje pracy doktorskiej.