Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Krzysztofa Sielickiego | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-01-04

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Krzysztofa Sielickiego

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 stycznia 2024 r. (czwartek) o godzinie 10:15 w trybie zdalnym na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Krzysztofa Sielickiego na temat: "Badania nad zastosowaniem materiałów węglowych i ich hybryd w elektrochemii".

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT https://bip.zut.edu.pl/organizacja-uczelni/wydzialy-zut/wydzial-technologii-i-inzynierii-chemicznej/postepowania-awansowe-wydzialu-technologii-i-inzynierii-chemicznej/postepowania-o-nadanie-stopnia-doktora.html, a dodatkowo także w Bibliotece Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT, Al. Piastów 42, Szczecin.

Osoby wyrażające chęć udziału w obronie powinny przesłać taką informację najpóźniej do dnia dnia 10.01.2023 r. do godz. 12:00 na adres email: informatyk-wtiich@zut.edu.pl.