Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Eweliny Ciby | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-07

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Eweliny Ciby

Politechnika Gdańska

Dziekan i Rada Dyscypliny Inżynierii Mechanicznej Politechniki Gdańskiej zawiadamiają o publicznej dyskusji nad rozprawą doktorską mgr inż. Eweliny Ciby pod tytułem: "Badanie dynamiki platform pływających morskich turbin wiatrowych z zastosowaniem metod numerycznej mechaniki płynów".

Obrona odbędzie się dnia 21 lutego 2024 roku o godzinie 13.00 w sali 919 Wydziały Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej (budynek nr 30).

Z pracą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej przy ul. Narutowicza 11/12. Recenzje wraz ze streszczeniem rozprawy doktorskiej są zamieszczone na stronie domowej Wydziału.