Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Pauliny Urban | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-07

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Pauliny Urban

Uniwersytet Radomski

Dziekan Wydziału Mechanicznego URad. zawiadamia, że dnia 22 lutego 2024 r. o godz. 10.00 w auli A2 (B3-115) na Wydziale Mechanicznym URad., ul. Eugeniusza Stasieckiego 54 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Pauliny Urban na temat: "Badania i ocena oddziaływania promieniowania ultrafioletowego na destrukcję i zużycie mechaniczne powłok akrylowo-epoksydowych".

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Uniwersyteckiej, ul. Chrobrego 33.

Rozprawa doktorska wraz z jej streszczeniem oraz recenzje są zamieszczone na stronie internetowej Wydziału Mechanicznego URad. (www.mechaniczny.uniwersytetradom.pl) oraz na stronie URad. w Biuletynie Informacji Publicznej (www.bip.uniwersytetradom.pl).

1 wyświetlenie