Publiczna obrona rozprawy doktorskiej M.Sc. Lin Fu | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-02-12

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej M.Sc. Lin Fu

Politechnika Łódzka

Rada ds. Stopni Naukowych Politechniki Łódzkiej w dyscyplinach inżynieria mechaniczna, inżynieria materiałowa zaprasza na publiczną dyskusję nad rozprawą doktorską Pani M.SC. Lin Fu zatytułowaną "Creating a trapezio-metacarpal implant patient-mateched, based on the additive manufacturing technoloy".

Dyskusja odbędzie się w dniu 21 marca 2024r. o godzinie 10.15 w trybie zdalnym na platformie MS Teams. Chętnym do wzięcia udziału w dyskusji nad rozprawą doktorską udostępnione zostanie połączenie przez aplikację MS Teams, po wcześniejszym zgłoszeniu chęci uczestnictwa.

Rozprawa doktorska oraz recenzje dostępne są w czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Łódzkiej i na stronie internetowej https://politechnikalodzka.bip.gov.pl/dyscyplina-inzynieria-materialowa-dr/dyscyplina-inzynieria-materialowa.html

Osoby zainteresowane uczestnictwem w publicznej dyskusji proszone są o przesłanie pocztą elektroniczną zgłoszenia na adres: bartlomiej.zagrodny@p.lodz.pl do dnia 13 marca 2024 r. do godz. 23.59. Po zgłoszeniu, na 2-3 dni przed obroną, osoba zainteresowana otrzyma link do sesji programu MS Teams umożliwiający uczestnictwo w publicznej dyskusji nad rozprawą doktorską.

2 wyświetleń