Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Daniela Dobrasa | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-28

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Daniela Dobrasa

Politechnika Wrocławska

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Inżynieria Mechaniczna uprzejmie informują, że w dniu 17 kwietnia 2024 r. (środa) o godzinie 13.15, we Wrocławiu w budynku Wydziału Mechanicznego nr B4, przy ul. Łukasiewicza 5, w sali 2.41, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Daniela Dobrasa na temat: "Wpływ impulsów prądowych na odkształcalność i mikrostrukturę stopów aluminium gatunków 5754 oraz 6016 w wybranych procesach kształtowania blach".

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Politechniki Wrocławskiej (pok. 434 A-1) ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27. Streszczenie pracy doktorskiej wraz z recenzjami zamieszczono na stronie https://wm.pwr.edu.pl/o-wydziale/stopnie-i-tytuly-naukowe/postepowania-o-nadanie-stopnia-doktora/obrony