Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Konrada Kozaczuka | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-07

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Konrada Kozaczuka

Politechnika Warszawska

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Komisji postępowania o nadanie stopnia doktora, które odbędzie się e dniu 20 marca 2024 r. (środa) o godzinie 12:15 w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 21/25 w sali T105 gmachu Instytutu Techniki Cieplnej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej z następującym porządkiem obrad:

- Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Konrada Kozaczuka, pt: "Techniczne i technologiczne aspekty projektowania kompozytowych łopat do wirników nośnych śmigłowców".

Uprzejmie informuję, że obrona odbędzie się w trybie hybrydowym, w formie wideokonferencji. Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa w formie elektronicznej na adres obrony.doktorskie.meil@pw.edu.pl do dnia 19 marca 2024 r. do godz. 12.00.

Streszczenie rozprawy doktorskiej wraz z recenzjami znajduje się na stronie Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej www.meil.pw.edu.pl w zakładce ogłoszenia - stopnie i tytuły naukowe.