Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Sebastiana Białasza | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-19

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Sebastiana Białasza

Politechnika Lubelska

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Inżynieria Mechaniczna Politechniki Lubelskiej zawiadamiają o publicznej obronie rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna mgr. inż. Sebastiana Białasza nt. "Wpływu warstwy ślizgowej na poprawę efektywności wprowadzania mikrokabla światłowodowego do osłony z tworzywa".

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 20 marca 2024 roku o godzinie 10.00 w sali 107 w gmachu Wydziału Mechanicznego (Lublin, Nadbystrzycka 36).

Z treścią rozprawy można zapoznać się w czytelni Wydziały Mechanicznego (Lublin, Nadbystrzycka 36).

Streszczenie rozprawy oraz recenzje dostępne są na stronie internetowej: https://pollub.bip.gov.pl/stopnie-naukowe/przewody-doktorskie/dyscyplina-inzynieria-mechaniczna/