Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Justyny Słowik | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-05

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Justyny Słowik

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Uprzejmie informujemy, że w dniu 18 czerwca 2024 r. o godzinie 10:30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Justyny Słowik na temat: "Wysokowytrzymałe powłoki antybakteryjne na bazie fazy S otrzymanej metodą reaktywnego rozpylania magnetronowego".

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 18 czerwca 2024 r. o godz. 10.30 na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, al. Piastów 19, 70-310 Szczecin, sala Senatu.

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie al. Piastów 19 Szczecin, a także z recenzjami i streszczeniem na stronie internetowej bip.zut.edu.pl w zakładce ,,stopnie naukowe  /inżynieria mechaniczna/Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki"