Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Krzysztofa Łakomca | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-16

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Krzysztofa Łakomca

politechnika Warszawska

Uprzejmie zawiadamiam iż dnia 26 września 2024 r. o godzinie 12:00 odbędzie się w trybie hybrydowym publiczna obrona rozprawy doktorskiej  w ramach dyscypliny Budowa i Eksploatacja Maszyn (mieszczącej się w dyscyplinie inżynieria mechaniczna wg. nowej klasyfikacji) mgr inż. Krzysztofa Łakomca pt: "Badanie wpływu cech elektrody roboczej i parametrów obróbki na właściwości warstwy wierzchniej po stopowaniu elektroiskrowym".

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej (Warszawa, Pl. Politechniki 1).

Streszczenie rozprawy doktorskiej wraz z recenzjami znajduje się na stronie Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Warszawskiej (poprzednia nazwa Wydział Inżynierii Produkcji) https://www.mt.pw.edu.pl w zakładce ogłoszenia - stopnie i tytuły naukowe.

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w sali 129 Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Warszawskiej przy ul. Narbutta 85.

Link do wideokonferencji dla osób zainteresowanych uczestnictwem w obronie rozprawy doktorskiej, zostanie udostępniony na stronie Wydziału w zakładce aktualności.

1 wyświetlenie