Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż.Marcina Matusznego | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-20

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż.Marcina Matusznego

Uniwersytet Bielsko-Bialski

Przewodniczący Rady Dyscypliny Inżynieria Mechaniczna Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego zawiadamia o publicznej dyskusji nad rozprawą doktorską mgra inż. Marcina Matusznego. Tytuł rozprawy: "Budowa baz wiedzy w celu poprawy efektywności procesów produkcyjnych części maszyn".

Obrona pracy doktorskiej odbędzie się w dniu 18 października (piątek) 2024 r. o godz. 12.00 w Sali Senatu, budynek L, przy ul. Willowej 2 w Bielsku-Białej.

Z treścią rozprawy doktorskiej i jej recenzjami można zapoznać się w czytelni Biblioteki Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, ul. Willowa 2. Streszczenie rozprawy doktorskiej łącznie z recenzjami zamieszczono na stronie internetowej Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego

1 wyświetlenie