XXIII Sympozjum Spawalnictwa i XXV Spotkanie Spawalników Wybrzeża | WIMiO - Politechnika Gdańska

XXIII Sympozjum Spawalnictwa i XXV Spotkanie Spawalników Wybrzeża

1 Wrzesień - 1 Sierpień 2022

Zakład Technologii Materiałów Konstrukcyjnych na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, oddział SIMP w Gdańsku i Messer Polska sp. z. o. o. serdecznie zapraszają na XXIII Sympozjum Spawalnictwa i XXV Spotkanie Spawalników Wybrzeża, które 1 września odbędą się na WIMiO. W programie między innymi: interesujące wykłady, pokazy nowinek technologicznych, a także wystawa sprzętu spawalniczego.

Spotkanie odbędzie się w Audytorium Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40). Dodatkowo na parkingu, przed budynkiem wydziału oraz w Laboratorium Spawalnictwa zaplanowana jest wystawa sprzętu spawalniczego. Wydarzenie potrwa od 9:00 do 17:00.

Więcej informacji w aktualnościach