“Co powinniśmy wiedzieć, oceniając biokompatybilność implantów kostnych w warunkach in vitro?" | WIMiO - Politechnika Gdańska

Wydarzenia

31 January 2023 18:00 - 19:30

Koło Naukowe Materiały w Medycynie serdecznie zaprasza na wykład otwarty zorganizowany w ramach popularyzacji tematyki biomateriałów pt. “Co powinniśmy wiedzieć, oceniając biokompatybilność implantów kostnych w warunkach in vitro?”, który wygłosi prof. dr hab. n. farm. Agata Przekora-Kuśmierz, kierownik Samodzielnej Pracowni Inżynierii Tkankowej i Medycyny Regeneracyjnej Wydziału Biomedycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wykład odbędzie się zdalnie 31.01.2023r. (wtorek) o 18:00 za pomocą platformy MS Teams.