Praktyki letnie w firmie Terma | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-05-18

Praktyki letnie w firmie Terma

mężczyzna

Terma Sp. z o.o. rozpoczyna nabór na praktyki letnie. Firma jest wiodącym producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw.

Podczas praktyk studenci będą mogli zapoznać się produktami, procesem wytwórczym i stosowanymi technologiami w obszarach:

• Produktów Profilowych
  • Produktów Medycznych
  • Maszyn Budowlanych

Firma przygotowała również miejsca dla studentów w Zespole Technicznym, w którym na co dzień pracują konstruktorzy, mechatronicy, elektrycy i automatycy.

Oferta jest skierowana do przedstawicieli następujących kierunków:

• Inżynieria materiałowa
  • Inżynieria mechaniczno-medyczna
  • Mechanika i budowa maszyn
  • Mechatronika

W ramach projektu Terma Young, firma od kilku lat współpracuje z Politechniką Gdańską, oferując lekcje praktyczne, warsztaty, drzwi otwarte, praktyki czy ostatnio lekcje on – line.

Jeszcze w maju odbędzie się spotkanie, podczas którego pracownicy Termy zaprezentują działalność firmy i przedstawią ofertę skierowaną do studentów.

Zapraszamy do śledzenia aktualności Biura Karier.