Znakomity pedagog, człowiek wiedzy. Zmarł doc. Stanisław Niespodziński | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-07-27

Znakomity pedagog, człowiek wiedzy. Zmarł doc. Stanisław Niespodziński

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu do wieczności doc. Stanisława Niespodzińskiego. Fot. Flickr
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu do wieczności doc. Stanisława Niespodzińskiego, emerytowanego nauczyciela akademickiego Wydziału Budowy Maszyn i Wydziału Mechanicznego.

Politechnika Gdańska straciła znakomitego pedagoga, człowieka wysokiej kultury i o szerokiej wiedzy, który pozostawił  trwały ślad w rozwoju uczelni.

Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego składają: Dziekan, Rada Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, pracownicy i studenci.

Pożegnanie odbędzie się 28 lipca 2021 nabożeństwem w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej (na ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3b, 80-210 Gdańsku) o godz. 10.30. Ceremonia pogrzebowa zaplanowana jest na godz. 12.00 w Kaplicy Cmentarza Łostowickiego.