LivingLab GUT zaprasza na interesujące wykłady online. Poprowadzą je naukowcy z PG | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-14

Interdyscyplinarna grupa badawcza LivingLab GUT, która powstała na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej zaprasza na wykłady online prowadzone przez wykładowców z różnych wydziałów. Wśród tematów znajdzie się m.in. budowa nanomateriałów czy sygnały wibroakustyczne.

Wykłady odbędą się w ramach sieci naukowej LivingLab InnoRenew.

18 listopada wykłady poprowadzą dr inż. Agata Sommer oraz dr inż. Szymon Mania z Wydziału Chemicznego. Dr Agata Sommer przedstawi budowę nanomateriałów na bazie celulozy bakteryjnej, natomiast dr Szymon Mania prześledzi i zaprezentuje sposób pozyskiwania biopłynów do obróbki drewna klejonego.

9 grudnia kolejny wykład poprowadzi dr  inż. Roksana Licow z Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska. Spotkanie dotyczyć będzie sygnałów wibroakustycznych do diagnostyki elementów infrastruktury kolejowej, m.in.: podkładów drewnianych i maszyn roboczych.

Wykłady będą prowadzone w języku angielskim.

Zarejestruj się na wykład 18 listopada i/lub na spotkanie 9 grudnia.