Płatny staż w programie Kierunek ORLEN. Zgłoś się! | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-21

Płatny staż w programie Kierunek ORLEN. Zgłoś się!

Płatny staż w programie Kierunek ORLEN. Znajdź coś dla siebie
ORLEN prowadzi nabór na płatny staż w programie Kierunek ORLEN. Firma poszukuje osób o różnych specjalizacjach i z różnych kierunków studiów (studentów lub absolwentów). Czeka na Was 50 miejsc stażowych. Zespoły szukające stażysty specjalizują się w wielu tematach biznesowych i jest to szansa dla osób studiujących na kierunkach ekonomicznych, ścisłych, technicznych, ale także humanistycznych. Do wyboru jest kilka spółek i kilka miast.

Termin aplikowania do programu stażowego Kierunek Orlen trwa od 18 października do 21 listopada. Aplikować można za pośrednictwem strony www.orlen.pl/kariera.

Wszystkie ogłoszenia stażowe opublikowane są na stronie www.orlen.pl/kariera. Należy tam wybrać interesujące ogłoszenia i w odpowiedzi dołączyć informacje o sobie oraz dodać rozwiązane case study biznesowe. Case’y załączone są do ogłoszeń rekrutacyjnych.

Staż zaczyna się w lutym 2022 r. i trwa 6 miesięcy.

Benefity na stażu to:  wynagrodzenie, elastyczny, indywidualny tryb stażu do uzgodnienia z opiekunem , dzięki któremu niemal 80% stażystów programu godzi go z nauką, bieżące wsparcie indywidualnego mentora przez cały okres stażu i stopniowe wprowadzanie w odpowiedzialne zadania projektowe, szkolenia merytoryczne, to również indywidualna sesja doradztwa kompetencji miękkich i kariery, integracja w społeczności stażystów, wizyty w spółkach Grupy ORLEN i na terenie obiektów przemysłowych zakładu produkcyjnego czy centrum badawczo- rozwojowego. Dla chętnych przewidziana jest również profesjonalna sesja fotograficzna i udział w programie ambasadorskim.

Więcej o programie Kierunek ORLEN.