Zapraszamy studentów i absolwentów na IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-11-30

Zapraszamy studentów i absolwentów na IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej

Oferty pracy, staży i praktyk, okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firm, poznanie ich wymagań i oczekiwań w stosunku do konkretnych stanowisk pracy, możliwość  poznania  specyfiki pracy w danej branży, a także ciekawych projektów realizowanych przez daną firmę.

To wszystko podczas czterech dni wirtualnych spotkań, na które  zapraszają  Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biuro Karier PG.

Rejestracja na poszczególne wydarzenia poprzez platformę kariery Career Center – wystarczy założyć konto/zalogować się i zapisać na wydarzenie. Spotkania będą realizowane poprzez MS Teams.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!