Zmarł mgr inż. Andrzej Stolarski, wieloletni pracownik Wydziału Mechanicznego | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-01-27

Zmarł mgr inż. Andrzej Stolarski, wieloletni pracownik Wydziału Mechanicznego

zmarł Andrzej Stolarski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci mgr. inż. Andrzeja Stolarskiego, byłego wieloletniego pracownika Wydziału Mechanicznego Technologicznego i Wydziału Mechanicznego  Politechniki Gdańskiej.

Mgr inż. Andrzej Stolarski odszedł 21 stycznia 2021 roku, w wieku 78 lat. Był specjalistą od zgrzewania wybuchowego metali, ceniony kolega i współpracownik. Bystry matematyk.

Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego składają dziekan i pracownicy Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku, w poniedziałek 31 stycznia o 9:30.