Mgr inż. Patryk Stanisławski z drugą nagrodą za najlepszą pracę magisterską | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-02-18

Mgr inż. Patryk Stanisławski z drugą nagrodą za najlepszą pracę magisterską

Patryk Stanisławski
Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku ogłosiła wyniki trzeciej edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową Magisterską i Inżynierską w Obszarze Nauk Technicznych. Drugie miejsce w kategorii prac magisterskich zajął absolwent Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa – mgr inż. Patryk Stanisławski.

Mgr inż. Patryk Stanisławski, absolwent energetyki zdobył drugą nagrodę za pracę magisterską pt. „Analiza techniczno-energetyczna turbinowego napędu pomp zasilających główną komorę spalania silnika rakietowego".

Laureaci otrzymali nagrody pieniężne. Wśród zwycięzców znaleźli się również inni absolwenci Politechniki Gdańskiej. Pierwsze miejsce w kategorii prac inżynierskich zdobyli inż. Mateusz Breza i inż. Filip Grabowski z Wydziału Elektrotechniki i Automatyki za pracę: "Cyfrowy sterownik polowy przeznaczony do stacji DC". Natomiast pierwszą nagrodę w kategorii prac magisterskich otrzymał mgr inż. Robert Trzosowski z Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki za pracę: "Interfejs programisty aplikacji dla jaskini rzeczywistości wirtualnej w Laboratorium Zanurzonej Wizualizacji Przestrzennej".

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.