Porozmawiaj z firmami i poznaj ich oferty. Inżynierskie Targi Pracy na PG | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-02-21

Porozmawiaj z firmami i poznaj ich oferty. Inżynierskie Targi Pracy na PG

targi pracy
Okazja dla studentów do rozmów z firmami, a także do poznania ich ofert staży. W dniach 2-3 marca 2022 roku na dziedzińcach Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej odbędzie się XIII edycja Inżynierskich Targów Pracy.

Na targach pojawią się wystawcy z szerokiej gamy branż, m.in z : budownictwa, IT, bankowości i finansów, chemii, elektroniki, energetyki, przemysłu i transportu.

Podczas tegorocznych targów tradycyjnie odbędą się bezpłatne warsztaty oraz plebiscyt, w którym odwiedzający targi wybiorą najlepszych wystawców.

Ponadto studenci będą mieli możliwość konsultacji swojego CV z Biurem Karier oraz zespołem Rocket Jobs. Odbędą się również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wydarzenie organizowane jest  przez Stowarzyszenie Studentów BEST.