”Rozpocznij karierę z firmą Intel” – spotkanie online | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-02-18

”Rozpocznij karierę z firmą Intel” – spotkanie online

intel
Szukasz pracy w której możesz mieć realny wpływ na otaczający świat? Już 24 lutego,  o godzinie 12:00 Biuro Karier Politechniki Gdańskiej wraz z przedstawicielami firmy Intel zapraszają na spotkanie ”Rozpocznij karierę z firmą Intel”.

Dołącz do spotkania, poznaj ofertę staży oraz programów dla studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej. Otrzymaj wsparcie specjalistów w budowaniu swojego CV i zwiększ swoje szanse w procesie rekrutacji.

Rejestracja na wydarzenie poprzez uczelnianą platformę kariery Career Center  Wystarczy założyć konto lub zalogować się na platformie i zapisać na wydarzenie.

Liczy się kolejność zgłoszeń! Pierwsze 50 osób, które zarejestrują się na spotkanie, wezmą w nim udział i prześlą swoją aplikację, otrzymają konstruktywny feedback od rekrutera firmy Intel.

O firmie:

Intel jest obecna na rynku od 1970 roku i ma swoje oddziały na całym świecie. Jest największym producentem układów scalonych, twórcą mikroprocesorów oraz światowym liderem w dziedzinie krzemowej innowacji – opracowuje technologie i produkty, które zmieniają ludzką pracę i życie.

Gdański oddział skupia przede wszystkim specjalistów IT pracujących w sektorze Research & Development. Nieustannie rozszerzana jest paleta realizowanych projektów, a ciągły rozwój oddziału jest nierozerwalnie związany z pogłębianiem partnerskich relacji pomiędzy polskimi i zagranicznymi ośrodkami badawczymi oraz społecznościami akademickimi i gospodarczymi. Dowiedz się więcej: intel.pl/kariera

Wykorzystaj szansę. Krótkie spotkanie z firmą może być początkiem Twojego zawodowego sukcesu!