TRA VISIONS 2022 - zapraszamy na spotkanie informacyjne! | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-03-02

TRA VISIONS 2022 - zapraszamy na spotkanie informacyjne!

TRA VISIONS 2022 Young Researcher Competition - zapraszamy do udziału w konkursie
TRA VISIONS 2022 zaprasza studentów i studentki PG do udziału w ogólnoeuropejskim i prestiżowym konkursie polegającym na zgłaszaniu innowacyjnych pomysłów i koncepcji w zakresie transportu morskiego, lądowego, powietrznego i multimodalnego.

Spotkanie informacyjne na temat warunków udziału w konkursie odbędzie się 4 marca o godzinie 13:00 na platformie Zoom i zostanie przeprowadzone przez p. George’a Smyrnakis, Sekretarza Generalnego WEGEMT (Zrzeszenie europejskich uczelni wyższych w zakresie oceanotechniki i okrętownictwa).

Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja. Po rejestracji przesłany zostanie e-mail zawierający informacje o sposobie dołączenia i wzięcia udziału w spotkaniu.

Więcej informacji związanych z konkursem można znaleźć na stronie internetowej: https://www.travisions.eu/TRAVisions.

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są m. in. nagrody pieniężne (pierwsza nagroda 5 000 euro, druga - 3 000 euro, 2000 euro – trzecia) oraz udział w prestiżowej ceremonii wręczenia nagród na konferencji Transport Research Arena (TRA) w Lizbonie, w dniach 14-17 listopada 2022 r.

Do zobaczenia w piątek, 4 marca, o godz. 13.00!