VII edycja Programu stażowego "Energia dla Przyszłości" | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-07-06

VII edycja Programu stażowego "Energia dla Przyszłości"

VII edycja Programu stażowego "Energia dla Przyszłości"
Interesujesz się sektorem energetycznym? Chcesz zdobyć unikalną wiedzę i doświadczenie, dowiedzieć się jak wygląda praca w dużych firmach energetycznych oraz Ministerstwie Klimatu i Środowiska, a także zyskać perspektywę interesującej pracy sektorze energetycznym? Weź udział w programie stażowym „Energia dla Przyszłości” organizowanym przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska wspólnie z Polską Grupa Energetyczną S.A., Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A., Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem S.A. oraz Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi S.A.

Kto może wziąć udział w stażu?

Do udziału w VII edycji programu stażowego zapraszamy studentów i absolwentów uczelni technicznych – szczegóły w ogłoszeniu o naborze.

Jakie wynagrodzenie otrzyma stażysta?

Każdy stażysta otrzyma wynagrodzenie w wysokości 4 000 zł brutto miesięcznie przez okres 12 miesięcy.

Ile trwa program stażowy i w jakim terminie będzie realizowany ?

Program stażowy trwa 12 miesięcy i będzie realizowany od października 2022 r. do września 2023 r.

Gdzie jest realizowany staż?

Staż jest realizowany w siedzibach 4 spółek energetycznych zlokalizowanych w różnych miastach na terenie całego kraju, w tym m. in. w Warszawie oraz w siedzibie Ministerstwa Klimatu i Środowiska w Warszawie.

Jak wygląda harmonogram realizacji stażu?

Każdy stażysta realizuje staż przez 12 miesięcy (od października 2022 r. do września 2023 r.), w tym czasie zapoznaje się ze specyfiką pracy w 4 spółkach energetycznych oraz Ministerstwie Klimatu i Środowiska podczas „stażu rotacyjnego”, a następnie realizuje 6-miesięczny „staż właściwy” w wybranej spółce energetycznej – szczegóły w Regulaminie Organizacji Programu Stażowego

Jak aplikować na staż?

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: staz.energiadlaprzyszlosci@klimat.gov.pl 

175 wyświetleń