Weź udział w rekrutacji i zostań częścią PGRacing Team! | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-09-23

Weź udział w rekrutacji i zostań częścią PGRacing Team!

Weź udział w rekrutacji do PGRacing Team!
Chciałbyś wziąć udział w projektowaniu i budowie bolidu, a później wyjeżdżać na prestiżowe zawody Formula Student? Marzysz o rozwijaniu zainteresowań i szlifowaniu umiejętności w kole naukowym? PGRacing Team prowadzi właśnie rekrutację.

PGRacing Team poszukuje chętnych do grup:

•  Marketing,
  •  Suspension,
  •  Electronics,
  • Aerodynamics,
  •  Chassis,
  • Powertrain.

Więcej informacji o poszczególnych grupach znajdziecie na facebookowym profilu studentów.

Aby wziąć udział w rekrutacji, wystarczy wypełnić formularz.

PGRacing Team jest jednym z zespołów projektowych Koła Naukowego Mechanik, który jako pierwszy na północy Polski zbudował swój bolid w klasie Formula Student. W roku akademickim 2021/2022 powstała już szósta generacja pojazdu.

Formula Student to międzynarodowe zawody inżynierskie. Studenci z najlepszych uczelni z całego świata przez rok projektują, konstruują i budują bolid wyścigowy, aby po odbytej fazie testów ścigać się na największych i najsłynniejszych torach wyścigowych na świecie.