Dzień Kariery OFFSHORE 2022 – Catch the big fish! | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-10-13

Dzień Kariery OFFSHORE 2022 – Catch the big fish!

Dzień Kariery OFFSHORE 2022 – Catch the big fish!
Zbliża się pierwsza edycja Dnia Kariery OFFSHORE na Politechnice Gdańskiej. To świetna okazja, by porozmawiać z przedstawicielami firm działających w sektorze odnawialnych źródeł energii, ale i ważny krok w wyborze ścieżki kariery. Zapraszamy studentów i absolwentów oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką morskiej energetyki wiatrowej, które chcą budować zawodową karierę w jednym z najszybciej rozwijających się obecnie sektorów energetyki w Europie.

Wydarzenie odbędzie się 26 października, w godzinach: 10:00 – 14:00, na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, w holu budynku nr 30 (Instytut Oceanotechniki i Okrętownictwa), na pierwszym piętrze.

Organizatorami Dnia Kariery OFFSHORE są: Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Politechniki Gdańskiej, Pracodawcy Pomorza, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG oraz Biuro Karier i Absolwentów PG.

Podczas pierwszej edycji targów zaprezentują się następujące firmy:

1. Energia Wytwarzanie SA
2. Ferchau Polska
3. Grupa ORLEN
4. MacGregor Poland Sp. z o.o.
5. Mostostal Pomorze S.A.
6. Ocean Winds
7. Equinor & Polenergia
8. PGE Baltica
9. Ramboll
10. SH Group
11. Simply Blue Group
12. RWE Renewables
13. Telefonika Kable

W programie wydarzenia przewidziano także warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego oraz spotkanie dotyczące rozwoju morskiej energetyki wiatrowej.

Program wydarzenia (pdf, 612.13kB)


Na wszystkich uczestników czeka wyjątkowa atrakcja - stanowiska z goglami VR, gdzie prezentowane będą możliwości wykorzystania technologii wirtualnej rzeczywistości w branży offshore.

Zapraszamy do strefy chilloutu Trojmiasto.pl, na parterze budynku, obok strefy VR PKN Orlen. Przy stoisku Trojmiasto.pl spotkamy specjalistkę ds. rekrutacji i HR w Trojmiasto.pl Weronikę Stemplewską, która pomoże przeanalizować przyniesione przez uczestników CV.  Podpowie, co można w nich ulepszyć tak, aby zwiększyć swoją szansę na zaproszenie przez potencjalnego pracodawcę na rozmowę o pracę. Analiza potrwa od 10:30 do 12:00.

292 wyświetleń