Koło Naukowe Materiały w Medycynie rekrutuje. Dołącz i Ty! | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-10

Koło Naukowe Materiały w Medycynie rekrutuje. Dołącz i Ty!

Interesują cię biomateriały, implantologia, a może protetyka? Dołącz do Koła Naukowego Materiały w Medycynie, które działa przy Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa! Spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 października o 18:00 w auli budynku Centrum Nanotechnologii B.

Członkami koła są najczęściej studenci inżynierii materiałowej, inżynierii mechaniczno-medycznej, inżynierii biomedycznej i nanotechnologii, ale dołączyć może każdy – niezależnie od kierunku. Wystarczy, że interesuje cię tematyka biomateriałów.

W czasie spotkania planowane jest wybranie nowego zarządu koła naukowego – zachęcamy do przemyślenia swojej kandydatury.

Więcej informacji dotyczących działalności koła Materiały w Medycynie znajdziesz na stronie internetowej. A jeśli masz jakieś pytania, napisz do studentów na Facebooku.