Uroczyste Posiedzenie Rady Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-11-18

Uroczyste Posiedzenie Rady Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa

Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa ma zaszczyt zaprosić na Uroczyste Posiedzenie Rady Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, podczas którego zostaną wyróżnieni najlepsi absolwenci wydziału, autor najlepszej publikacji, projektu badawczego, opiekun koła naukowego.

Uroczystość odbędzie się 2 grudnia 2022 r. o godz. 16:00 w Auli w Centrum Nanotechnologii B.

Podczas wydarzenia prof. dr hab. inż. Andrzej Seweryn, dziekan WIMiO wygłosi wykład pt. "Mikrotomografia komputerowa w modelowaniu właściwości materiałów"

Program uroczystości

Na zakończenie odbędzie się koncert zespołu TAYKA. Wokalistką i jednocześnie autorką muzyki i tekstów jest Tacjana Niksa-Rynkiewicz, związana ze środowiskiem kulturalnym w Częstochowie i Trójmieście. Z wykształcenia jest informatykiem, obroniła również doktorat z zakresu sztucznej inteligencji. Dr inż. Tacjana Niksa-Rynkiewicz pracuje na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, w Instytucie Oceanotechniki i Okrętownictwa.