Trwa nabór wniosków w programie Uranium Supporting Cooperation With High Schools | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-02-03

Do 10 lutego można składać wnioski do programu Uraniu. Jego celem jest wspieranie współpracy uczelni ze szkołami średnimi, głównie spoza Trójmiasta.

Budżet i warunki realizacji projektu:

• wysokość grantu wynosi 30 tys. PLN, a okres jego realizacji jest nie dłuższy niż 12 miesięcy;
  • wnioski o przyznanie grantu mogą być składane przez pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych;
  • w skład kosztów mogą wchodzić m.in.: wynagrodzenie dla kierownika grantu, wydatki ponoszone na realizację współpracy ze szkołą średnią, w tym wynagrodzenia dla osób prowadzących zajęcia.

Jak aplikować?

• nabór wniosków potrwa do 10.02.2023 r. do godz. 23:59;
  • wnioski należy składać drogą elektroniczną za pomocą modułu granty w systemie MojaPG.
  • do wniosku należy załączyć deklarację woli współpracy ze strony dyrektora szkoły średniej w formie projektu umowy o współpracy lub listu intencyjnego.

Obowiązujące dokumenty można znaleźć na stronie Uranium.