5 bezpłatnych miejsc na letni program BIT On-Campus | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-09

5 bezpłatnych miejsc na letni program BIT On-Campus

5 DARMOWYCH miejsc na letni program BIT On-Campus
Beijing Institute of Technology zaprasza do udziału w programach letnich ON-CAMPUS (4-tygodniowe) i ONLINE (2-tygodniowe) jeszcze w 2023 r.

Czesne, zakwaterowanie na terenie kampusu, materiały dydaktyczne, ubezpieczenie, transport i bilety na wycieczki kulturalne pokrywa BIT. Program online jest całkowicie bezpłatny i nie ma limitu liczby uczestników.

Tego lata możesz skorzystać z trzech opcji:

• Przyszła technologia dekarbonizacji i zielona energia (na terenie kampusu i online)
  • Praktyczna nauka nowych technologii w inżynierii elektronicznej (tylko na terenie kampusu)
  • Język chiński i praktyka wielokulturowa (na terenie kampusu i online)

Czas trwania:

• 3 lipca – 30 lipca 2023 r. (4-tygodniowy program na terenie kampusu)
  • 31 lipca – 13 sierpnia 2023 (2-tygodniowy program online)

Studentów zainteresowanych nominacją prosimy o kontakt z dr. hab. inż. Mariusza Deją, prodziekanem ds. współpracy (mariusz.deja@pg.edu.pl) przed 24 marca 2023 r.

Termin składania wniosków:

• 15 kwietnia 2023 (pierwsza tura)
  • 15 maja 2023 r. (druga tura)

Aplikuj