Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu oceanotechniki i okrętownictwa | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-03

Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu oceanotechniki i okrętownictwa

#ioio
Towarzystwo Okrętowców Polskich KORAB ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu oceanotechniki i okrętownictwa „The RINA-KORAB Student Naval Architect Award 2023”. Konkurs odbywa się pod patronatem RINA (Royal Institution of Naval Architects). Termin nadsyłania zgłoszeń mija 24 marca 2023 r.  

Prace do konkursu mogą zgłosić promotorzy oraz autorzy i autorki prac dyplomowych magisterskich obronionych w latach 2021 i 2022. Warunkiem zgłoszenia pracy jest możliwość jej ewentualnego zaprezentowania w razie zakwalifikowania się do finału konkursu.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać na adres e-mail topkorab@gmail.com. W tytule należy wpisać „Zgłoszenie – konkurs na najlepszą prace magisterską”, a w treści - co zdaniem promotora/ kandydata wyróżnia zgłaszaną pracę, z uwzględnieniem w szczególności jej aplikacyjnego charakteru.

We wcześniejszych latach, w ramach Konkursów RINA-KORAB, corocznie przyznawane były nagrody za najlepszą pracę magisterską obronioną na ówczesnym Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Niestety, przede wszystkim pandemia COVID-19 spowodowała tymczasowe zawieszenie konkursu. TOP KORAB chce powrócić do tej tradycji  i przyznać w najbliższym czasie nagrodę za najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa w latach 2021 i 2022.

Po otrzymaniu nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli przemysłu i TOP KORAB wytypuje od 3 do 5 najlepszych prac, które zostaną zaprezentowane podczas finału konkursu (planowanego na czerwiec 2023 roku). Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest nagroda pieniężna.

175 wyświetleń