Nuremberg Tech's OHM International Summer School zaprasza studentów z całego świata | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-23

Nuremberg Tech's OHM International Summer School serdecznie zaprasza studentów do udziału w letnim programie.

Międzynarodowa Szkoła Letnia OHM (OHM-ISS) Norymberskiego Instytutu Technologicznego oferuje studentom z całego świata możliwość zgłębienia ciekawych tematów w otoczeniu międzykulturowym oraz skorzystania z różnorodnego programu kulturalnego i towarzyskiego w pięknym mieście Norymberga i jego okolicach.

OHM ISS potrwa od 17 do 28 lipca i obejmie 4 opcje kursów do wyboru:

• Produkcja muzyki elektronicznej
  • Eksploracja biomechaniki wioślarstwa - Symulacja i pomiar
  • Podstawy technologii wodorowej
  • Nowe formy zrównoważonego zarządzania: Due Diligence i Digitalizacja w zrównoważonych łańcuchach dostaw

Studenci, którzy pomyślnie ukończą kurs, otrzymają certyfikat. Kurs jest wart 5 ECTS.

Opłata za uczestnictwo: 990 €
Opłata ulgowa: 740 € (tylko kurs)

Termin składania wniosków: do 30 kwietnia 2023 r.

Wnioski należy składać za pośrednictwem naszego portalu aplikacyjnego.

Aplikuj
Więcej informacji

Jeśli pojawią się pytania, można skontaktować się z koordynatorem szkoły letniej - Rebeccą Ehrig, pod adresem ohm-iss@th-nuernberg.de.