Ponad 220 tys. zł na projekty studentów WIMiO. Konkurs rozstrzygnięty | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-20

Ponad 220 tys. zł na projekty studentów WIMiO. Konkurs rozstrzygnięty

Trzeci konkurs na finansowanie projektów studenckich na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa został rozstrzygnięty. Komisja podjęła decyzję o rekomendowaniu do finansowania na łączną kwotę 222 600 zł jedenastu wniosków.

Wydziałowa Komisja oceniła szczegółowo zawartość merytoryczną złożonych wniosków, biorąc pod uwagę każde z kryteriów zawarte w karcie oceny merytorycznej. Dziekan WIMiO. prof. Andrzej Seweryn, zaakceptował przedstawione rekomendacje komisji.

Lista rankingowa złożonych wniosków wraz z rekomendacjami komisji znajduje się w poniższym pliku.

Lista rankingowa 2023 (pdf, 715.68kB)

Gratulujemy uzyskanych środków na projekty i życzymy powodzenia w ich realizacji oraz sukcesów w zawodach!