Reklama, marketing, PR - weź udział w programie stażowym w KPRM | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-16

Reklama, marketing, PR - weź udział w programie stażowym w KPRM

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z reklamą, marketingiem i PR-em? Fascynują cię media społecznościowe i ich potencjał w budowaniu relacji z odbiorcami? A może chcesz poznać zasady współpracy z Sejmem i Senatem albo nauczyć się przygotowywania dostępnych cyfrowo pism urzędowych? Praca w administracji publicznej daje wiele możliwości rozwoju osobom, które wkraczają na rynek pracy. Sprawdź, co możemy ci zaoferować i aplikuj na płatny staż!

Co musisz zrobić?

• Sprawdź oferty poszczególnych obszarów i wybierz, gdzie chcesz odbyć staż i z jakiego zakresu.Kliknij Aplikuj na płatny staż, wypełnij ankietę i wyślij nam swoje CV. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2023 r.
  • Spotkaj się z nami – jeśli przejdziesz proces rekrutacji, skontaktujemy się z tobą.
  • Podpisz umowę stażową i rozpocznij staż.

Administracja serwerami  | Analityka | Cyberbezpieczeństwo | Komunikacja i marketing | Prawo i administracja  | Programowanie | Zarządzanie projektami cyfrowymi | Zarządzanie zasobami ludzkimi

Aplikuj, jeśli

• jesteś studentem(-ką) lub właśnie ukończyłeś(-aś) szkołę wyższą,
  • nie ukończyłeś(-aś) 30 lat,
  • chcesz sprawdzić swoje umiejętności i w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę,
  • chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe w organizacji, która zajmuje się budową społeczeństwa informacyjnego,
  • chcesz uczyć się od ekspertów,
  • umiesz pracować w zespole.

Korzyści

• wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3 000 zł brutto,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego poprzez udział w innowacyjnych projektach,
  • wykorzystanie zdobytej na studiach wiedzy merytorycznej w praktyce,
  • współpraca z ekspertami,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.