Wydziałowe Targi Pracy TARGOiOWISKO 2023 na Politechnice Gdańskiej | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-24

Wydziałowe Targi Pracy TARGOiOWISKO 2023 na Politechnice Gdańskiej

Wydziałowe Targi Pracy TARGOiOWISKO 2023 na Politechnice Gdańskiej
Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zapraszają na TARGOiOWISKO 2023 – Wydziałowe Targi Pracy, które odbędą się 5 kwietnia, w godz. 10:00-14:00, w budynku Instytutu Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej (parter i I piętro). Podczas targów przedstawiciele firm przedstawią oferty praktyk studenckich, pracy oraz staży.

To już siódma edycja wydarzenia, na które zapraszamy studentów i absolwentów oraz uczniów szkół średnich pragnących nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami działającymi w branży morskiej. To okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami oraz ze ścieżką kariery w danej firmie, oczekiwaniami i potrzebami pracodawców w odniesieniu do konkretnych stanowisk, na które aktualnie trwa rekrutacja. Pracodawcy poza ofertami pracy promować będą również staże zawodowe oraz programy praktyk studenckich, które mogą być pierwszym krokiem do rozpoczęcia kariery w wymarzonej firmie.

Wszystkich uczestników zapraszamy na spotkanie „Kariera zawodowa w branży morskiej” z absolwentami Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, którzy opowiedzą dlaczego warto studiować na Politechnice Gdańskiej, o tym jak wygląda ich obecna praca w zawodzie oraz podzielą się swoim doświadczeniem z młodszymi kolegami, którzy debiutują na rynku pracy. Spotkanie odbędzie się w godzinach: 11:00 – 12:00 w auli im. prof. Hilarego Sipowicza (I piętro).

Podczas targów będzie również możliwość rozmowy z pracownikami Biura Karier i Absolwentów w zakresie przedsiębiorczości oraz świadczonych usług doradczych.

W tym roku na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zaprezentują się następujące firmy:

Serdecznie zapraszamy.

423 wyświetleń