Praca i płatne praktyki w firmie ETMAL | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-04-20

Praca i płatne praktyki w firmie ETMAL

Firma ETMAL działająca w branży usług serwisowych i remontowych urządzeń okrętowych, poszukuje pracownika na stanowisko inżynier projektu.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i koordynacja prac remontowych,
  • dbanie o terminowość wykonywanych prac,
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji remontu, weryfikacji, raportów, kosztorysów,
  • nadzór nad jakością wykonywanych prac.

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • wiedza techniczna, umiejętność analizy zagadnień konstrukcji urządzeń mechanicznych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność w tym gotowość do wyjazdów zagranicznych,
  • komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość zagadnień systemów hydrauliki siłowej a także znajomość zagadnień stoczniowo okrętowych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, ciekawą pracę, brak monotonii,
  • pracę w niedużym i zgranym gronie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stałego rozwoju zawodowego.

Możliwe jest odbycie płatnej praktyki

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o kontakt: rekrutacja@etmal.com.pl lub telefonicznie (58) 783 81 60.

Zapraszamy też na stronę internetową: www.etmal.com.pl

127 wyświetleń