CEMET Ltd. Sp. z. o. o. zatrudni technologa ds. programowania CNC i przyjmie na praktyki | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-05-26

CEMET Ltd.  Sp. z. o. o. zatrudni technologa ds. programowania CNC i przyjmie na praktyki
Przedsiębiorstwo CEMET Ltd. Sp. z o.o., firma o ugruntowanej pozycji na rynku konstrukcji stalowych dla przemysłu, urządzeń hydraulicznych i części obrabianych mechanicznie dla branży Subsea i Offshore oraz wyposażenia dla branży lotniczej, zatrudni absolwenta na stanowisko: technolog ds. programowania CNC. Przyjmie również studentów na praktyki w działach: główny spawalnik, dział technologiczny, kontrola jakości, obróbka skrawaniem.

Technolog ds. programowania CNC

technolog ds. programowania CNC