Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z sektorem rolno-spożywczym | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-31

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z sektorem rolno-spożywczym

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z sektorem rolno-spożywczym
BNP Paribas Bank Polska S.A. we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zrównoważonego Rolnictwa i Żywności organizuje 5. edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową (licencjacką, inżynierską lub magisterską) na temat związany z sektorem rolno-spożywczym.

Praca powinna dotyczyć tematu nowoczesnego rolnictwa czy zrównoważenia produkcji żywności i przemysłu rolno-spożywczego. Problematyka pracy musi być związana z szeroko rozumianym postępem, innowacyjnością.

Możesz się zgłosić do konkursu, jeśli obrona pracy odbyła się w 2022 lub 2023 roku. Termin zgłoszenia trwa od 1 czerwca do 31 października 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest na 1 grudnia 2023 r.

Do zdobycia nagrody pieniężne: 3000 zł (I stopnia), 2000 zł (II stopnia) i 1000 zł (III stopnia).

Ponadto Partnerzy konkursu i partnerzy medialni przygotowali nagrody specjalne: staże w firmach ProCam Polska Sp. z o. o., Timac Agro Polska Sp. z o. o.; zwiedzanie fabryki i gospodarstwa rolnego farm Frites Poland S.A.; vouchery do wykorzystania w sklepie internetowym na stronie www.plantpress.pl – ufundowane przez firmę Plantpress Sp. z o.o.

Autorskie artykuły nt. prac dyplomowych zostaną opublikowane. Laureaci otrzymają również nagrody rzeczowe w postaci książek oraz rocznych prenumerat magazynów Wydawnictw APRA oraz PWR.

Informacje o konkursie

20 wyświetleń