Spotkaj się z firmą Eaton w plenerze! Zapraszamy Na WIMiO | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-05-11

Spotkaj się z firmą Eaton w plenerze! Zapraszamy Na WIMiO

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na wydarzenie plenerowe organizowane przez firmę Eaton, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się już 18 maja w czwartek w godzinach od 10.00 do 14.00  przed budynkiem nr 40, na  Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Firma Eaton to międzynarodowa korporacja zatrudniająca blisko 99 tysięcy pracowników i prowadzącą działalność w ponad 175 krajach na całym świecie. Pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z zarządzaniem energią dzięki wiodącym w branży produktom i usługom z zakresu elektryki, lotnictwa, hydrauliki i motoryzacji.

Eaton w Tczewie jest dostawcą rozwiązań i produktów dla czołowych firm branży motoryzacyjnej, wymagającej zaawansowanych technologii i nowoczesnych rozwiązań. W Eaton w Tczewie produkowane są m.in. skrzynie biegów oraz ich komponenty, sprężarki doładowujące silniki benzynowe, mechanizmy różnicowe i sprzęgła odśrodkowe, elementy z tworzyw stosowane w pojazdach. W tym roku firma rozszerzyła portfolio wyrobów o komponenty do samochodów elektrycznych (konwertery i inwertery). Produkty Eaton z Tczewa wykorzystywane są zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych.

Kampus Eaton w Tczewie to nie tylko park produkcyjny, lecz także ośrodek badawczo-rozwojowy wyposażony w najnowocześniejszą technologię, która pozwala na testowanie rozwiązań zaprojektowanych przez firmę w różnych warunkach rzeczywistych.

Biznes Eaton w Tczewie ciągle się rozwija, dlatego kampus poszukuje pracowników na płatne staże i praktyki, a także na stanowiska specjalistyczne, inżynierskie i kierownicze. Wszystkich zainteresowanych pracą w innowacyjnym środowisku automotive, w którym propaguje się pracę zespołową i rozwój, kierujemy na Career Canter Biura Karier i Absolwentów oraz na Pracuj.pl, gdzie można znaleźć aktualnie prowadzone rekrutacje.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie, zobaczyć ich produkty i poznać możliwości rozwoju? Przyjdź na plenerowe wydarzenie z Eaton!

Dla studentów, którzy wezmą udział w wydarzeniu, firma przygotowała niespodziankę – wystarczy porozmawiać z pracownikami firmy przy stoisku, wziąć udział w krótkim quizie, odebrać voucher na burgera i od razu zrealizować go w Szama-Man Food Trucku, ustawionym obok stoiska firmy.

Ponadto podczas wydarzenia w godzinach od 12.00 do 14.00 będzie możliwość spotkać się z przedstawicielami firmy w budynku nr 40 w sali nr 303. Masz zajęcia? Nic straconego! Przygotowaliśmy 4 tury spotkań, a każda z nich trwa 30 minut.

Serdecznie zapraszamy!